Gonzo’s Quest

Gonzo’s Quest

About Gonzo’s Quest

Slot Gonzo’s Quest ma 5 bębnów i 20 linii płatnych i jest obsługiwany przez NetEnt. Jest to pierwsza platynowa gra o tematyce Majów, w którą można grać już od 20p za obrót na wszystkich urządzeniach. Gra posiada unikalną funkcję Avalanche Reels, w której kolejne wygrane mogą prowadzić do 5-krotnego mnożnika. Dostępna jest również funkcja Free Falls, w której za kolejne wygrane/lawiny otrzymujesz mnożniki aż do 15x. Z 37,500 x stawką wygranej dostępną w każdym darmowym obrocie, dowiedz się więcej w naszej recenzji Gonzo’s Quest.

Szczegóły slotu Gonzo’s Quest i limity zakładów

Slot Gonzo’s Quest ma 5 bębnów, 3 rzędy i 20 linii płatnych. Wygrana jest tworzona przez wylądowanie 3, 4 lub 5 pasujących symboli na jednej z 20 linii wygrywających, zaczynając od najbardziej wysuniętego na lewo bębna (bęben 1).

Przy 20 stałych liniach wypłat, możesz grać w Gonzo’s Quest już od 20p do 50£ za obrót. Możesz wybrać 10 poziomów gry oraz monety o wartości od 0.01 do 0.50. Możesz również wybrać funkcję Autoplay, w której możesz wybrać od 10 do 1,000 ciągłych obrotów. Dostępnych jest wiele zaawansowanych ustawień, w których autoplay kończy się przy każdej wygranej, jeśli uruchomiona zostanie funkcja Free Falls, jeśli pojedyncza wygrana przekroczy wybraną kwotę lub jeśli Twoje saldo wzrośnie lub zmaleje o wybraną kwotę.

Średni lub wysoki poziom wariancji pozwala na uzyskanie dużych wygranych podczas każdego obrotu gry podstawowej, ponieważ bębny Avalanche mogą przynieść wygraną 2 500 x stawka. W przypadku funkcji Free Falls, potencjalny 15-krotny mnożnik może doprowadzić do wygrania 37 500 x stawka w każdym darmowym obrocie.

RTP Gonzo’s Quest wynosi 95,97%. Na niższym poziomie, jak na grę slotową, 65,3% RTP przypada na grę podstawową, a 30,7% na funkcję Free Falls. Jeśli chodzi o częstotliwość trafień, wygrasz ponad 41% czasu w grze podstawowej i ponad 54% w funkcji Free Falls.

Temat – poszukiwanie zaginionego miasta złota

Slot Gonzo’s Quest skupia się na konkwistadorze Gonzalo Pizarro (Gonzo). Jego celem jest przedostanie się przez amazońską dżunglę, aby odnaleźć El Dorado, zaginione miasto złota. Graficznie wyprzedza swoje czasy (została wydana w 2011 r.), a jej motywem przewodnim są Majowie.

Pierwsza platynowa gra NetEnt, która przetrwała próbę czasu i stała się punktem odniesienia dla slotów Avalanche. Po obu stronach bębnów zobaczysz Gonzo, który staje się dość ożywiony, gdy wygrywasz. Gonzo tańczy dookoła, a nawet wykonuje moonwalk. Ścieżka dźwiękowa jest całkiem niezła i doskonale wprowadza w nastrój. Po uruchomieniu gry Gonzo’s Quest pojawia się filmik wprowadzający, który jest całkiem fajny.

Symbole obejmują różne zwierzęta i maski, które są wyświetlane na kamiennych płytach. Mamy tu węża, ptaka, aligatora i rybę, a także symbole przedstawiające ogień, księżyc i wrzosowisko. Symbol wrzosu jest najbardziej opłacalny i daje 2,5, 12,5 lub 125-krotność stawki za kombinację 3, 4 lub 5 symboli. Symbol znaku zapytania jest symbolem wild i zastępuje wszystkie symbole w celu utworzenia wygrywającej kombinacji.

Gonzo’s Quest – funkcje bonusowe

Gonzo’s Quest posiada 3 funkcje bonusowe. Był to pierwszy slot NetEntu, w którym zastosowano funkcję Avalanche Reels. Wygrywające symbole są zastępowane nowymi, aby zapewnić kolejne wygrane. W wyniku tego wzrasta mnożnik. Jeszcze lepiej jest w rundzie darmowych obrotów, gdzie mnożnik może osiągnąć nawet 15x.

Funkcja Avalanche

Ta gra była pierwszym slotem, który zastąpił tradycyjny obrót bębnami funkcją Avalanche. Symbole spadają z ekranu niczym spadające skały, a symbole, które tworzą wygrywającą kombinację, rozpadają się w pył, pozostawiając luki, które są wypełniane kolejnymi spadającymi symbolami. Daje to szansę na ponowne wygrane przy każdym obrocie.

Funkcja multiplikatorów lawinowych

W prawym górnym rogu ekranu znajduje się licznik mnożników Avalanche. Gdy uzyskasz zwycięską kombinację, do gry wchodzi funkcja mnożników lawinowych. Twoja pierwsza lawina/wygrana podlega mnożnikowi 1x.

Funkcja Free Falls

Innym ważnym symbolem jest symbol scatter Free Falls. Gdy na bębnach 1, 2 i 3 jednocześnie pojawi się symbol scatter swobodnego spadku, uruchomiona zostanie funkcja Free Falls. Po przyznaniu 10 darmowych upadków/obrotów, zauważysz, że licznik mnożnika Lawiny uległ zmianie. Zaczynając od 3x, mnożnik może wzrosnąć aż do 15x.

Co więcej, możesz wygrać dodatkowe darmowe obroty, jeśli na bębnach pojawią się 3 scattery. Spowoduje to wygranie kolejnych 10 darmowych obrotów, co zwiększy ich łączną liczbę do 20.

Gonzo’s Quest's Features

Listed Features

Categories:

Automaty