Immortal Romance

Immortal Romance

About Immortal Romance

Gra slotowa Immortal Romance jest rozgrywana przy użyciu 5 bębnów, 3 rzędów i 243 sposobów na wygraną. Aby utworzyć zwycięską kombinację, potrzebujesz 3 lub więcej pasujących symboli na kolejnych bębnach, zaczynając od bębna 1.

Gra jest na każdą kieszeń, ponieważ minimalna stawka za jeden obrót wynosi zaledwie 30p. Maksymalna stawka to £30 na obrót. Dostępna jest podstawowa funkcja Autoplay, w której możesz wybrać 10 lub 25 automatycznych obrotów. W ustawieniach możesz grać z dźwiękami lub bez oraz w trybie Quick Spin.

Immortal Romance to slot o bardzo wysokiej wariancji, co oznacza, że trudno będzie o duże wygrane. Przez większość czasu spodziewaj się mniejszych wypłat, jeśli w ogóle. Częstotliwość trafień wynosi 31,21%, co oznacza, że prawie co 3 obroty trafisz zwycięską kombinację. Maksymalna wygrana to 12 150 x stawka na obrót, która może zostać osiągnięta w funkcji Troy z potencjalnym 6-krotnym mnożnikiem.

Temat – mroczna opowieść o miłości i intrydze

Slot Immortal Romance został wydany w 2011 roku, ale pod względem graficznym jest bardzo dobry. Z motywem wampirów, opowiada mroczną historię o miłości i intrydze i posiada nawiedzającą oryginalną ścieżkę dźwiękową.

Gra została wydana, aby zbiegła się z premierą filmu Zmierzch: Świt – część 1. W tamtym czasie rosła fascynacja zjawiskami paranormalnymi (podobnie jak teraz), więc motyw jest hołdem Microgaming dla seriali telewizyjnych takich jak True Blood i Vampire Diaries.

Wracając do slotu, skupia się on na 4 paranormalnych postaciach:

  • Amber: czarująca czarownica
  • Troy: niebezpieczny wampir playboy
  • Michael: 800-letni wampir
  • Sarah: bohaterka gry

Aby dowiedzieć się więcej o każdej z postaci, przejdź do tabeli wypłat, gdzie możesz przeczytać historię każdej z nich. W każdym razie, w mrocznej scenerii gotyckiego budynku, wśród symboli znajdują się A, K, Q, J, 10 i 9 królewskie. Znajdziesz tu również księgi zaklęć, nawiedzony zamek i 4 postacie.

Funkcje bonusowe w Immortal Romance

Slot Immortal Romance jest pełen funkcji bonusowych. Jest tu funkcja Wild Desire, która może dać ci do 5 dzikich bębnów losowo. Następnie chodzi o różne funkcje darmowych obrotów, które są oparte na każdej z postaci. Oferują one 5x mnożniki, Vampire Bats dla 6x mnożników, Rolling Reels dla zwiększenia mnożników do 5x oraz Wild Vines, które zmieniają symbole w jokery. Przygotuj się!

Funkcja Wild Desire

Jeśli chodzi o funkcje bonusowe, masz do dyspozycji chwytającą za serce funkcję Wild Desire, która jest uruchamiana losowo w grze podstawowej. Aż do 5 bębnów może stać się całkowicie dzikich. Jeśli Ci się to uda, wygrasz imponującą sumę 1 500 razy większą niż Twoja stawka.

Cechy charakterystyczne Chamber of Spins

W Immortal Romance slot chodzi jednak przede wszystkim o The Chamber of Spins, do którego można się dostać, jeśli zdobędzie się 3 lub więcej symboli Lion Door Knocker. Jeśli uda Ci się zdobyć 5, wygrasz 200 razy więcej niż wynosi Twoja stawka. Otrzymasz tu dostęp do 4 funkcji darmowych obrotów:

Po uzyskaniu dostępu do The Chamber of Spins określoną liczbę razy, uzyskasz dostęp do kolejnych funkcji darmowych obrotów. Każda funkcja ma swoją własną ścieżkę dźwiękową, która jest charakterystyczna dla danej postaci. Oto wszystkie szczegóły:

Funkcja Amber: otrzymasz 10 darmowych obrotów z mnożnikiem 5x. Możesz również ponownie uruchomić tę funkcję, co da Ci 20 darmowych obrotów w sumie. Funkcja ta jest zawsze dostępna.

Cecha Troy: Otrzymasz 15 darmowych obrotów z cechą Vampire Bats. Zdobycie Nietoperzy Wampirów zamieni symbole w mnożniki 2x i 3x. Jeśli zdobędziesz 2, otrzymasz 6-krotny mnożnik. Funkcja ta jest dostępna po wejściu do Komnaty Spinów 5 lub więcej razy.

Funkcja Michael: Otrzymasz 20 darmowych obrotów z funkcją Rolling Reels. Możesz kontynuować wygrywanie w tej funkcji, ponieważ kolejne wygrane zwiększają wartość mnożnika z 2x do 5x. Funkcja ta jest dostępna po wejściu do Komnaty Spinów 10 lub więcej razy.

Funkcja Sarah: Otrzymasz 25 darmowych obrotów z funkcją Wild Vine. Symbol Wild Vine jest kluczowy na 3. bębnie i losowo zmienia symbole w jokery. Zdobycie 2, 3, 4 lub 5 symboli scatter zapewni Ci odpowiednio 1, 2, 3 lub 4 dodatkowe darmowe obroty. Oznacza to, że możesz otrzymać do 29 darmowych obrotów. Funkcja ta jest dostępna po wejściu do Komnaty Spinów 15 lub więcej razy.

Immortal Romance's Features

Categories:

Automaty