Cash Ultimate

Cash Ultimate

About Cash Ultimate

Cash Ultimate to druga odsłona serii Cash w portfolio Red Tiger Gaming. Automat Cash Ultimate stał się kolejnym automatem, który dołączył do kolekcji gier Red Tiger Gaming, a konkretnie do serii Cash. Co jest nowego w tym modelu, dowiemy się już teraz.

Automat do gry Cash Ultimate ma pięć bębnów, 4 rzędy i 30 linii wypłat. Aby uzyskać wygrywającą kombinację, musisz złapać co najmniej trzy symbole tego samego typu na jednej z linii wygrywających, od lewej do prawej.

W Cash Ultimate Slot można grać na wszystkich kompatybilnych urządzeniach w trybie ręcznym lub uruchamiając automatyczne obroty. Zakres zakładów na slocie Cash Ultimate wynosi od 0,10 do 100 eur za obrót. Wskaźnik RTP w tym slocie wynosi 94,78%, wariancja jest w średnim zakresie, a maksymalna wypłata może przekroczyć 5000 razy całkowitą stawkę.

Symbole specjalne występujące w grze Cash Ultimate

Cash Ultimate slot nie ma żadnych specjalnych symboli, takich jak symbole wild czy scatter. Oznacza to, że rozgrywka opiera się na standardowych symbolach z tabeli wypłat. Mimo to, jeden symbol jest bardzo szczególny i jest to logo slotu, które uruchamia główne funkcje, które są realizowane w automacie Cash Ultimate. O tym, jakie cechy są z nim związane, dowiesz się w następnej części.

Funkcje bonusowe automatu do gry Cash Ultimate

Jak wspomniano powyżej, sercem rozgrywki jest symbol w postaci logo slotu. Jest to logo slotu, z którym związane są dwie poniższe funkcje:

Cash Lock Feature – funkcja ta zostanie uruchomiona, jeśli w dowolnym miejscu na polu gry pojawią się przynajmniej trzy logotypy gry. Następnie zobaczysz, że symbole, które uruchomią tę funkcję, pozostaną w slotach na następny obrót (pamiętaj, że obrót nie jest darmowy). Jeśli podczas tego obrotu na polu gry pojawią się dodatkowe symbole logo, pozostaną one na miejscu podczas kolejnego płatnego obrotu. Proces ten będzie trwał tak długo, jak długo logotypy będą znajdować się na boisku lub aż całe boisko zostanie nimi pokryte. Następnie otrzymasz wygraną w zależności od tego, ile logotypów znajduje się na polu gry. Minimalna wygrana wyniesie 2-krotność stawki, a maksymalna 5000.

Funkcja Cash Bloxx – Ta funkcja jest również związana z logo gry. Dzięki tej funkcji, logo slotu może pojawić się w postaci bloków 2×2 i pomóc w uzyskaniu szybszego dostępu do opisanej powyżej funkcji Cash Lock.

Podsumowując, chcielibyśmy powiedzieć, że automat Cash Ultimate zdecydowanie ma swoje plusy i minusy w porównaniu do swojego poprzednika. Plusy wiążą się z wyższymi wygranymi, a minusy z mniejszym zakresem zakładów.

Cash Ultimate's Features